Kim jesteśmy?

Jesteśmy osobami, które wiedzą, że tylko stały rozwój i  praca nad sobą, pozwolą nam osiągać zamierzone cele i być coraz lepszymi ludźmi.  Dlatego odkąd tylko pamiętamy stale podnosimy swoje kwalifikacje. Czy to z zakresu naszej branży, czy tak ważnego w dzisiejszych czasach rozwoju osobistego. Prawdą jest też, że firma może urosnąć tylko tyle, ile jej właściciel.

Stworzyliśmy markę BFF Serwis, ponieważ kierujemy się w życiu podobnymi wartościami oraz celami. Niewątpliwie spoiwem budowania firmy są uczciwość , również wobec siebie, lojalność, pełne zaangażowanie, wyrozumiałość, bycie empatycznym, a także umiejętne słuchanie drugiej osoby, chęć pomocy, branie odpowiedzialności za swoje czyny oraz gotowość do działania.

MISJA FIRMY

Zawsze uważaliśmy, że nie można być wyjątkowo dobrym we wszystkich dziedzinach. A ponieważ chcieliśmy być najlepsi w tym co robimy, dlatego nasza firma ukierunkowana jest na bardzo wąską specjalizację w branży motoryzacyjnej, jaką jest klimatyzacja samochodowa oraz ogrzewania postojowe.

Naszą misją przy tworzeniu BFF Serwis jest zmiana błędnego i iluzorycznego sposobu postrzegania klimatyzacji samochodowych  w naszym kraju. Chcemy pokazać, że klimatyzacja samochodowa nie może być traktowana po macoszemu, bowiem jest to układ, choć prosty, to jednak wymagający dużej precyzji i staranności, a przede wszystkim ogromnej wiedzy obsługującego go operatora. Marzymy, aby każdy kierowca bądź użytkownik, był wyedukowany oraz otrzymał maksymalną ilość potrzebnej mu wiedzy z zakresu klimatyzacji samochodowych, tak aby mógł w sposób świadomy wybrać najlepszy dla niego sposób serwisu lub ewentualnej naprawy.

NASZ ZESPÓŁ

Andrzej Kujawa

Absolwent studiów inżynierskich Akademii Morskiej w Gdyni. Od najmłodszych lat miłośnik motoryzacji oraz wszystkiego co ma silnik i jeździ. Kiedy był uczniem szkoły podstawowej brał czynny udział w naprawach rodzinnego VW Garbusa jako pomocnik:). Podczas nauki w szkole średniej zdobywał pierwsze szlify motoryzacyjnego fachu. Czerpał wiedzę i doświadczenie łącząc naukę z pracą w warsztacie samochodowym. W tym samym czasie zdobywał także podstawy chłodnictwa i klimatyzacji pomagając przy naprawach chłodni oraz mroźni przemysłowych. Pasjonat starszych samochodów, szczególnie z końcówki lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Czynny motocyklista, zakochany w swojej trzydziestosiedmioletniej Hondzie Magna. Zimowy urlop spędza na nartach, natomiast letni dzieli między odkrywaniem nowych portów i zatoczek na Wielkich Jeziorach Mazurskich, a wyjazdami w ciepłe rejony południowej Europy. Od roku jest studentem Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobowego w Warszawie. Prywatnie od dwudziestu kilku lat mąż i ojciec dwóch córek. Jego motto to: nigdy się nie poddawać.

Artur Łaguna

Ukończył studia inżynierskie na Akademii Morskiej w Gdyni. Od najmłodszych lat zapalony miłośnik kolarstwa górskiego, a także wyścigów samochodowych. Kilkukrotny zwycięzca zawodów wioślarskich . Przez wiele lat zarządzał, doradzał oraz organizował pracę mechaników w Scania Polska. Związany był przez dłuższy czas z Nestle Waters, gdzie odpowiedzialny był za zarządzanie flotą pojazdów osobowych i ciężarowych na terenie północnej Polski. Pasjonat żeglarstwa, a także narciarstwa. Nie wyobraża sobie spędzania wolnego czasu gdzie indziej, niż pod żaglami. Obowiązkowym punktem zimowego wypoczynku jest kilkukrotne odwiedzenie alpejskich stoków narciarskich, gdzie z uporem testuje czarne trasy. Od roku jest studentem Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobowego w Warszawie. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów. Jego motto to: nie ma rzeczy niemożliwych.